Recenze Lumag

• Kvalita spracovani
  • Vykon
  • Servis
  • Dostupnost dilu

1.Bydlim vysoko v horach a tak jsem zvazoval koupi snehove frezy jelikoz uz sousede si ji poridili dlouho jsem vybiral cetl rady sledoval testy a zjistoval jak poznat kvalitni frezu na internetu i u prodejcu.A nakonec sem dosel k snehove freze Lumag SFR 65 .1 co mne natchlo ze to delaji v Nemecku zadna China pak jsem zacal vice badat co se tyce servisu a dilu,ktera je uz na nasem trhu dostatecna.Pak jsem se sel podivat na ni osobne jestli je material dost odolny a kvalitni hlavne prevodovka,tunel,noze vse v poradku.Tak jsem to koupil a zacala druha faze
2.V provozu super startuje,motor zadny problem,vykon staci nekteri vyrobci udavaji jmenovity vykon to je vykon ktery ma motor ale realny vykon ktery vyuzivate je pri nastavenych otackach napr.motor ma 10Hp ale pri nastavenych max otackach 3600 za min je vykon jen 8Hp pozor na to.Jinak to hlavni odklizeni snehu super jelikoz zaber je jen 62 a vykon dost velky nezahlcuje se komin i pri mohrem snehu cim vetsi zaber tim vic se zahcuje komin soused ma snehovou frezu se zaberem 72 cm a pri mokrem snehu ma problemy vyhazet snih velky napor snehu do komina pro porovnani sousede maji tyto snehove frezy
MTD OPTIMA ME 66 a Cub Cadet 530 SWE cena uplne nekde jinde proste hold se hodne plati za znacku.Urcite jsou lepsi o neco nez Lumag ale delali jsme zatezovy test spolecne a vsichni jsme koukali co lumag dokaze za ty penize super vsichni jsme uznali ze za tu cenu super stroj a na domaci pouzivani vystaci freza za 15 000kc a nemusi byt za 45 000kc zbytecne.Jinak ji mam uz 3 roky a funguje

Lumag RP-700PRO

Lumag RP-700PRO

Přidáno: 20. září 2015

(naposledy upraveno 20. září 2015)

Zakoupeno v naradi-pro.cz

Pro občasné využítí je tato vibrační deska dostačující.

Přidáno: 22. července 2015

• Celkem funguje, i když je potřeba častější dotahování a údržba, než je milé (nejlépe po každém použití)
  • Ale motor funguje dobře.
  • Nevhodné na profi využití, nutná velmi častá údržba
  • Spíše pro kutily
  • JEDINÝ SERVIS V ČR a to v č.budějicích a navíc ne příliš ochotný
  • Nekvalitní provedení celkově (kromě motoru)

Kolem domu OK
Já bych si již výrobek lumag nekoupil.

Milan Rytíř Milan Rytíř

Přidáno: 14. června 2015

• Nekvalitní. Po desátém použití odlét spodek desky, který je na 4 šroubech.

Nedoporučuji. Cena super, ale kvalita podprůměrná. Wacker je Mercedes proti drabantu.

Přidáno: 25. května 2015

Zakoupeno v naradi-pro.cz

• Kompaktní výkonná vibrační deska s reverzním chodem (vpřed a vzad) jakož i s vynikajícími hutnícími vlastnostmi.
• Multifunkční zařízení vhodné pro střední až obtížné hutnící práce obzvláště na zahradách, při krajinných a stavebních úpravách terénu.
• Vibrační deska je značně hbitá a hlavně snadno ovladatelná nejen vpřed ale i vzad. Tímto strojem lze snadno provádět i hutnění na malém, resp. úzkém prostoru.

Reakce obchodu naradi-pro.cz

Děkujeme za recenzi a kladné hodnocení.
Pokud by jste potřebovali poradit ohledně stavební techniky, dokoupit náhradní díly, příslušenství, zajistit servis, neváhejte nás kontaktovat.
+420 775 075 765
[email protected]
www.naradi-pro.cz/stavebni-technika

Přidáno: 25. května 2015

Zakoupeno v naradi-pro.cz

• Nizká cena, dostatečně odolné provedení

Technické parametry vibrační desky.
Motor/pohon: 1válcový 4taktní OHV motor
Vibrační údery: 4200 vpm
Účinná hloubka hutnění: 30cm
Max. dovolené
naklonění motoru: 20°
Úroveň hladiny hluku LWA: 108 dB(A)
Rozměry stroje se sklop. rukojetí: 430 / 600 / 780mm
Provozní hmotnost: 95 kg
Přepravní hmotnost (brutto/netto): 98,8 / 107,3 kg
Rozměry balení (D/Š/V): 640 / 480 / 720 mm

Výbava - vlastnosti:
• Vpřed pohybující se vibrační deska je zvláště vhodná pro dláždění,
opravné práce na cestách, zahradách a při terénních úpravách.
• Sklopné držadlo – kompaktní velikosti pro jednoduchý transport
a uskladnění.
• Vibrační deska je vybavena krytem klínového řemene ze všech stran
• Ochranný rám, pryžová podložka součástí stroje
• Přepravní podvozek v ceně

Přidáno: 25. prosince 2014

• Dobrá na hutnění podkladů
  • Po 5 minutách se pokazila, výrobce neuznal reklamaci, kvůli špatné údržbě (byla v chodu 5 minut), nezákoně po mě požadoval peníze za dopravu při vyřízení reklamace cca 2500 Kč
  • Není vhodná na vybrování dlažeb, malá rychlost

Vibrační deska jako taková odpovídá ceně, ale kvůli vysoké poruchovosti a přístupu výrobce, který řeší reklamace NEDOPORUČUJI !!

Přidáno: 18. září 2014

• Snad jen pořizovací cena
  • Věčně rozbitá

Spodní deska už do druhé celá rozpraskaná ve svárech. Máme ji teprve rok. to není ani pro hobby použití

Přidáno: 18. srpna 2014

• snad je střední rám pro přenášení
  • špatně kostruovaná, řídítka v místě upevnění přesahují rozměr desky a tak dohutnění až k obrubníku, či kolem stěny není žádné, prostě to překáží a ke stěně se nedostanete
  • V manuálu ani na jejich webu to není jak a kde zjistit před nákupem !
  • Takže využití snad jen na nějaký štěrk někde v zahradě, na chodníky a jiné přesné práce určitě ne.
  • krycí plech řemenice má špatně udělané ukotvení, které nejde posunout tak, aby byly vůle kolem rotačních prvků stejně vzdálené, tzn. při vibraci to v určitých sklonech odírá ten plech a píská
  • nejhorší !! - měl jsem už v práci několik desek pod rukou (vše většinou od 90 kg nahoru, ale žádná neměla takové šílené vibrace do rukou jako tato. Domů jsem chtěl pořídit něco levnějšího a menšího, ale tato deska to určitě nebude.
  • Prostě zvýšené otáčky generují mnohem vyšší frekvenci vibrací, ale ty se nijak zvlašť neukazují v kvalitě hutněného podkladu, ale v rukách jsou cítit abnormálně.
  • I děcka na pískovišti by mne s tím vyhnali :-)
  • Podívejte se po konkurenci, jsou konstrukčně lepší i cenově srovnatelní, ale pro práci kolem domu po těchto zkušenostech doporučuji stejně raději min 85 kg desku.

- LUMAG nebrat, už to že nemají vyřešené ani přesahy přes desku ukazuje na začátečníky co se týče výroby těchto strojů.

Samozřejmě nesolidní jednání při vrácení ve 14 denní lhůtě.

Ověřený zákazník mamtechnika Ověřený zákazník

Přidáno: 22. prosince 2013

Zakoupeno v mamtechnika

• Pro hobby požití plně vyhovuje.
  • Zhutňování větších vrstev se musí postupnýn přisypáváním a hutněním.

Ověřený zákazník AKCEPARDUBICE Ověřený zákazník

Přidáno: 7. října 2013

Zakoupeno v AKCEPARDUBICE

• šlape jak hodinky
  • nízká váha, nicméně na hobby terasy a chodníky dostatečná

produkt mám jen na hobby terasy a zpevněné chodníky se zámkovou dlažbou a na toto je stroj plně vyhovující

Ověřený zákazník AKCEPARDUBICE Ověřený zákazník

Přidáno: 23. října 2012

Zakoupeno v AKCEPARDUBICE

• snadná manipulace, velmi nízká zpotřeba
  • hlučný zpětný chod

deska byla za velmi příznivou cenu
zatím byla užita jen velmi krátce, takže na hodnocení je příliž
brzy.

Zobrazuji 41 - 52 ze 52 recenzí 1 2 [ 3 ]