Recenze Lumag

Lumag MD 300R

Lumag MD 300R

Přidáno: 31. března 2020

Zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

rychlý, usnadnění práce v úzkých prostorech

Lumag KOM24

Lumag KOM24

Přidáno: 11. února 2020

Zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

Při spuštění kompresoru mě překvapila jeho nízká hlučnost.

LUMAG RP 130HPC

LUMAG RP 130HPC

Ověřený zákazník ELVA PROFI s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 15. května 2019

Zakoupeno v ELVA PROFI s.r.o.

• naprosto splnil očekávání

Lumag RAMBO-HC10

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 21. dubna 2018

• průměr větví až 10 cm
  • špatně seřízený z výroby, nutné celý stroj přenastavit (klínové řemeny nedotažené, kryt řemenů namontovaný zešikma, že dřel o řemeny, aj.), nezvládá drtit rozvětvené větve, nedokonalý systém vtahování větví - větve v nástavci poskakují namísto plynulého vtažení, odlétávající kusy větví z podavače na obsluhu, malé větve stroj ucpou a je nutné opětovné seřízení

zatím po půldenním seřizování stroje byl v činnosti půl hodiny, celkově nedoporučuji, vhodné jen pro uživatele, kteří hodlají drtit nerozvětvené větve o průměru cca. 5-10 cm,

Přepravní vozík Lumag VH500 PRO D

Přepravní vozík Lumag VH500 PRO D

Ověřený zákazník Elglobal.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. dubna 2018

Zakoupeno v Elglobal.cz

• nefunkční počítač motohodin,pravděpodobně se jedná o počítač motohodin pro benzinové motory,v daném případě je osazen naftový motor KIPOR

Mini-Dumper VH500 PRO D byl pro mne cenově dostupný,podle mého názoru se jedná o profi stroj do stísněných prostor a práce menšího rozsahu.Zatím funguje,jak jsem očekával,kromě nefunkčního počítače motohodin.

Ověřený zákazník Nářadí PROFESIONAL Ověřený zákazník

Přidáno: 16. března 2018

Zakoupeno v Nářadí PROFESIONAL

• Lehké a funkce dle očekávání

Přidáno: 18. prosince 2017

• malá spotřeba benzínu
  • vyrobeno v číně, po půl roce a vyvrtání cca 5000ks jam v lesní půdě odešla převodovka-nedoporučuji, vrták je z tenkého plechu po pár dírách v v kamenité půdě se drobí...

kdo potřebuje vrtání na profi úrovni nechŤ SI TENTO VRTÁK NEKUPUJE...JE TO VRTÁK MAX. DO MĚKKÉ POLABSKÉ PŮDY BEZ KAMENÍ .JE PŘÍLIŠ DRAHÝ NA TO CO UMÍ A JAKOU MÁ KVALITU.LEPŠÍ JE MODEL 490.tEN VYDRŽÍ DÉLE...

Lumag LFR 15E

Lumag LFR 15E

Přidáno: 28. září 2017

• nemam ho vyskušany ale na pohlad sa mi páči

Ověřený zákazník Elespo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. června 2017

Zakoupeno v Elespo.cz

• Cena. Výkon. Spotreba. Zdarma 3 vrtáky.
  • Horší přístup na výměnu převodového oleje.

Po 14 dnech jsem v lese vyvrtal cca 500 děr vrtakem 150mm do hloubky kolem 60cm,v terenu s koreny a kamenim a masinka jela jako ďas :-)
Za tu cenu fakt super.

Lumag SFR - 65

Lumag SFR - 65

Ověřený zákazník Digiboss Registrovaný uživatel

Přidáno: 23. ledna 2017

Zakoupeno v Digiboss

• Prozatím jsem s jejím používáním velmi spokojen. Splnila mé očekávání.
  • Nic.

Zakoupeno v Nářadí-Vítek

• Deska funguje výborně
  • Dobře startuje.
  • Dobře se ovládá.
  • Bylo potřeba dolaďit plynové lanko
  • Stejně tak ovládání pojezdu,což konkrétně mě nedělalo žádný problém :-) Ale může se najít někdo komu by to mohlo vadit.

Deska pracuje dobře, víc se nedá napsat,zbytek ukáže provoz.

Přidáno: 20. září 2016

• Výrobek naprosto k ničemu. Několikrát oprava spodní části s rotorem, utržené šrouby, popraskaná těsnění. Vytlučená ložiska i s uložením ve skříni, dodána jiná skříň nesedící na otvory, soustavné úniky oleje. Čtyři roky v provozu, odpracováno cca 60 hodin maximálně 8 hodin v kuse, jinak stále v opravě.

Tomuto výrobku se vyhnout širokým obloukem, nechápu, jak toto může v dnešní době někdo dodávat na trh!

Ověřený zákazník naradi-pro.cz Ověřený zákazník

• ochota prodejce

Lumag MD500

Lumag MD500

Přidáno: 5. června 2016

• Skvělý pomocník na zahradu, stavbu a pod.
  • Lajdácky seštelované z výroby, kvalita některých částí hrozná..

Po prvním smontování jsem byl nadšený, stroj se zdál být bytelné konstrukce z kvalitních materiálů. Nicméně při uvedení do provozu a po několika málo desítkách minut práce se začaly ukazovat první nedostatky. Maličkosti, jako chybějící šroubek upevnění lanka plynu, každá brzda sestavená jinak (z toho jedna téměř nefunkční – nepohyblivé lanko v bovdenu) byly první mouchy.
Po odvezení několika „fůr“ zeminy a nějakého dříví začal stroj příšerně drnčet. Šroubek po šroubku jsem vše překontroloval a dotáhl, drnčení už jsem se ale nezbavil (tedy pouze u nenaložené korby, jeli stroj naložen, nedrnčí).
Čepy, na kterých drží sklopné čelo korby, jsou z výroby přidělány na řetízku s kroužkem, na který byste si nepřidělali ani ten nejbezvýznamější klíč, který doma najdete a o kterém už dávno ani nevíte, od čeho je. A pokud byste náhodou chtěli čepy u naložené korby vytáhnout, aby se materiál mohl při sklápění sypat ven, máte prostě smůlu, buď nevydrží kroužek, nebo řetízek (spíše tedy ten kroužek) – nevyměníte-li si tedy tyto za pevnější, jako já. Do budoucna si chci vyrobit i nové čepy, do tvaru „L“, které půjdou snadněji vytahovat.
A tímto se dostáváme k samotnému sklápění a pro mě nejnepříjemnějšímu překvapení – při asi třetí či čtvrté fůře mi sklápěcí madlo zůstalo v ruce; prasklo, skoro jakoby bylo vyrobené z balsy. A to neměl stroj naloženo zdaleka ani polovinu své kapacity (odhadem do 150kg). Nemít dost trpělivosti, po ruce svářečku a nějaký materiál na vyztužení prasklého madla, namířil bych stroj na České Budějovice, zaaretoval zakuplovanou spojku a poslal stroj cestou necestou zpět prodejci.
Ale abych nebyl jen kritický, musím pochválit motor..! S plně naloženým strojem si hravě poradí a to i v prudším svahu nebo členitém terénu (s těžším nákladem je ze svahu záhodno couvat, jinak má stroj tendenci se překlápět dopředu – to už je ale otázkou fyzikálních zákonů a ne chybou konstrukce stroje). Průchodnost terénem, manévrovatelnost a vůbec užitná hodnota je skvělá.
Takže pokud stejně jako já nebudete mít to štěstí a obdržíte lajdácky seštelovaný kus, obrňte se trpělivostí a stroj si seřiďte k obrazu svému, případně vyměňte nějaké části v řádu desítek až nízkých stovek korun a budete mít na zahradě, stavbě nebo při práci v lese skvělého (až nenahraditelného) pomocníka. U mě si stroj zatím odpracoval svých prvních 20h, takže jsem u první výměny oleje, což jak doufám, je na dlouhou dobu jediné, co bude na stroji potřeba udělat..

Přidáno: 19. dubna 2016

• Cena, funguje dobře.
  • Nevím

Se strojem jsem spokojen, nepoužíváme každý den. Za tu cenu se zaplatila minimálně pětkrát a to je pořád v záruce.

Ověřený zákazník Zahrada a nářadí Ověřený zákazník

Přidáno: 9. března 2016

Zakoupeno v Zahrada a nářadí

v pořádku

Alex Liptovský Alex Liptovský

Přidáno: 2. ledna 2016

(naposledy upraveno 2. ledna 2016)

• nepoužitelná ani pro hobby, šílený servis, záruka veškerá žádná, pořád v servise, výměna měniče, lana, řemeny, jedině motor docela dobrý, jinak na nic rád prodám za 23.

Lumag je horor

Ověřený zákazník Zahrada a nářadí Ověřený zákazník